BUDŤE PÁNEM SE SVÝM PLÁNEM!

Zajistěte si klid a finanční stabilitu i v neustále se měnící době. Postavte si svůj pomyslný maják v mlze budoucnosti, díky kterému budete znát směr své cesty.

CO DĚLÁME?

NAŠE POSLÁNÍ

Osobní poradenství

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Analyzujeme

Konzultujeme

Hledáme řešení

Počítáme

PROČ MY?

NAŠE PŘEDNOSTI

Váš záměr je u nás na prvním místě

Vy a váš záměr jste u nás na první místě. Jsme rádi, když klient vidí dlouhodobý užitek naší spolupráce.

Vlastní metodika ověřená v praxi

Stavíme na vlastní metodice poradenství, kterou rozvíjíme více jak 6 let.

Jsme váš dlouhodobý partner

Nezmizíme za roh ani za rok. Jsme nablízku, když nás potřebujete. Pravidelně aktualizujeme vytvořenou strategii a hlídáme termíny.

JAK POMÁHÁME?

#PŘÍPADOVÁ_STUDIE

Petrovi jsme pomohli aplikovat principy, díky kterým lépe řídí své peníze a více tak ušetří.

„Upřímně mě překvapilo, jak jednoduché změny můžou vést k větší úspoře a vnitřnímu klidu.“ Petr K.

#PŘÍPADOVÁ_STUDIE

"Na co platit životní pojistku?" zazněla otázka. Zpracovali jsme proto možné scénáře.

Pojištění je pouze nástroj a je na vás, jak jej použijete. Aby fungovalo správně a nebylo zbytečným výdajem, je dobré si to předem rozmyslet.

NAŠE SLUŽBA

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?

JAK EFEKTIVNĚ PRACOVAT S ROZPOČTEM

Cashflow je nejdůležitější část osobních financí. Díky principům, které vám pomůžeme implementovat,  budete mít plnou kontrolu a nic vás nepřekvapí.

VYTVOŘIT PLÁN PRO ZAJIŠTĚNÍ

Jsou situace, které neovlivníte. Nevadí, vytvoříme možné scénáře, které mohou nastat, spočítáme jejich dopad na vaši finanční situaci a připravíme vás na ně.

VYTVOŘIT A APLIKOVAT STRATEGII

Společně vytvoříme strategii, jak se přiblížit k vaší osobní vizi budoucnosti. Připravíme analýzu různých nástrojů, které jsou k dispozici.

PORADÍME S REALIZACÍ PLÁNŮ V ČASE

Pomůžeme s realizací konkrétních plánů, na které nastal čas a případně zaktualizujeme stávající plány.. Buďme realisté. Plány se v čase můžou změnit.

KDO JSME?

Jsme firma založená v roce 2017. Vznikli jsme ze záměru sladit finanční plánování, svět zprostředkování produktů a poradenství. Našimi klienti jsou převážně mladí lidé, který pomáháme budovat finanční majetek, plánovat a efektivně pracovat s penězi.

DAVID SVITÁK

Vedoucí partner

Poradce pro finanční plánování

POJĎME SE POTKAT

Úvodní konzultace zdarma. Online nebo offline? Záleží na Vás!

Cíle úvodní konzultace je se seznámit a zjistit zda si „sedneme“. Probereme vaše očekávání i problém, který vás trápí. Společně se dohodneme jak spolupráce bude probíhat a můžeme jít na to!