HLEDÁTE PORADCE, KTERÉMU MŮŽETE OPRAVDU DŮVĚŘOVAT ?

Udržet krok s vývojem finančního trhu je důležité, ale sledovat vše, co se na něm děje, je časově velmi náročné. Rádi byste se obrátili na někoho, kdo má přehled a zkušenosti, komu můžete důvěřovat a kdo vám  pomůže  se zorientovat?

HLEDÁTE PORADCE, KTERÉMU MŮŽETE OPRAVDU DŮVĚŘOVAT ?

Udržet krok s vývojem finančního trhu je důležité, ale sledovat vše, co se na něm děje, je časově velmi náročné. Rádi byste se obrátili na někoho, kdo má přehled a zkušenosti, komu můžete důvěřovat a kdo vám  pomůže  se zorientovat?

Zdravím, jmenuji se

DAVID SVITÁK

Jsem poradce pro finanční plánování

Rád pracuji s čísly, výpočty a konkrétními daty

Vycházím z vlastní metodiky ověřené praxí

Váš záměr je u mě na prvním místě

Mám analytický přístup k práci

Jsem ten pravý, pokud chcete...

mít kontrolu nad svými penězi

Každý měsíc vám odcházejí pravidelné platby jako nájem, splátky, pojištění apod. Peníze, které vyděláváte svojí prací, mizí. Přehled a revize  jsou první kroky k získání a udržení kontroly.

mít méně starostí a neztrácet čas

Věřím, že v životě máte pro vás důležitější momenty, kterým chcete věnovat pozornost. Já jsem tu od toho, abych převzal starosti spojené s finanční stránkou vašeho života.

být připraveni na své plány i neplány

Svět přeje připraveným. S lehkostí a bez tlaku začneme společně pracovat na realizaci  vašich plánů v čase. Pravidelně je aktualizovat, doplňovat i měnit. Pro neplánované situace nachystáme scénář, jak je řešit.

Jak spolupráce probíhá?

Promluvíme si o vaší vizi a konkrétních plánech

Osobní vize je základ pro finanční plánování. Vychází z ní konkrétní plány a směr vaší cesty. Je to stavba vašeho majáku v mlze budoucnosti. Modelace vaší budoucnosti.

Zpracujeme přehled vaší situace jako výchozí bod vaší cesty

Pokud znáte svůj směr nebo i konkrétní plány, společně vypracujeme i souhrn aktuální situace, abychom tím zaznamenali výchozí bod vaší cesty a naší spolupráce.

Vytvořím strategii a určím konkrétní kroky realizace

Kterou cestu zvolit? Na to vám odpoví připravená strategie. Plán bez akce je však zbytečný, proto  jsou součástí strategie i konkrétní kroky.

S realizací vám pomůžu a stále budu na blízku

Realizace některých plánů může být v čase delší. Proto budu neustále nablízku. Budu hlídat termíny, vyhodnocovat strategii a pomáhat plnit všechny kroky.

Vše začíná úvodní schůzkou zdarma

Sedneme ke kávě, čaji nebo počítači a já vám představím svůj styl práce. Vy mi řeknete svá očekávání a popíšete svůj záměr. Na základě toho se domluvíme na případné spolupráci.

Co spoluprací získáte?

Vždy připraveni

Plány i neplány. Termíny, výročí a fixace. Na vše budete připraveni. Důležité termíny budu hlídat za vás.

Přehled a kontrola

Kam peníze mizí, co všechno platím a za co vlastně platím? Přehled a kontrola je důležitá při cestě za vaší vizí, plány i sny.

Parťák i do deště

Ne vždy jde vše podle plánu a strategie. Je potřeba flexibilně reagovat na vzniklé situace. Vždy stojím po vašem boku a pomáhám situaci řešit.

Nejčastější dotazy

Způsobů spolupráce je více. Vše vám představím a vysvětlím  na úvodní schůzce, za kterou neplatíte.

Ano i ne. Mám zkoušky odbornosti z oblasti pojištění, úvěrů a investic. V případě vašeho zájmu mám možnost vám finanční produkt po důkladné analýze zprostředkovat. Striktně však odděluji zprostředkování od finančního plánování a poradenství. Jsem transparentní v oblasti provizí. Jsem v registru ČNB pod jménem David Sviták.

Situace, kdy nemáte peníze nazbyt, se může stát a není to nic abnormálního. Tyto situace však nejsou bezvýchodné. Právě v tomto momentu je finanční plánování nejdůležitější, protože vám ukazuje nové možnosti a východiska.

Pojďme se potkat

Rezervujte si termín online a vydejme se na společnou cestu za realizací vašeho záměru.

Online nebo offline? Je to na vás.

Zavolejte, napište nebo pošlete svůj kontakt přes formulář. Domluvíme si termín bezplatné konzultace a zjistíme, s čím vám pomůžu.

Consent Service s.r.o. | David Sviták | kancelar@consentservice.cz | +420 776 266 183 | Přemysla Otakara II. 2476, 68801 Uherský Brod | jsme vázaný zástupce | zpracování osobních údajů

POJĎME SE POTKAT

Online nebo offline? Je to na vás.

Zavolejte, napište nebo pošlete svůj kontakt přes formulář. Domluvíme si termín bezplatné konzultace a zjistíme, s čím vám pomůžeme.

jsme vázaný zástupce | zpracování osobních údajů

Consent Service s.r.o. | kancelar@consentservice.cz | +420 776 266 183 | Přemysla Otakara II. 2476, 68801 Uherský Brod